× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

وقتی آهو خانم به تله افتاد

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

تصویرگر: نرگس دلاوری

مجموعه اثر : با ادب چون ...

صفحات کتاب : 36

کنگره : ‏‫‮دا‬‭297/957‏‫‬‭ز67و1393

شابک : 3708360

سال نشر : 1393

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب وقتی آهو خانم به تله افتاد

مجموعه پنج جلدی «با ادب چون. . . » به قلم زهرا زواریان برای گروه سنی «ج» نوشته شده است. این مجموعه دربردارنده داستان حیواناتی است که ادب خود را به ائمه (ع) نشان دادند.

گزیده ای از کتاب وقتی آهو خانم به تله افتاد:

آهو خانم از ترس وارد باغجه شد. پاهایش را زیر میله ی آهنی فرو برد. فهمید که مرد قد بلند. صیاد است که سراغ صیدش آمد ُبا ترس و لرز لای علف ها پنهان شد. می دانست که خیلی زود به دست صیاد می افتد و معلوم نیست چه بلایی برسرش بیاید! نومید و خسته ُ سرش را گذاشت روی علف ها و گریه کرد.

دلش برای بچه هایش تنگ شده بود. کاش می توانست برنگردد و برای همیشه پیش بچه هایش بماند اما کار از کار گذشته بود. او به مرد مهربان قول داده بود. نومید روی علف ها می لرزید که ناگهان صدایی شنید. صدای قدم های مرد قد بلند بود مردی که آهو خانم می دانست که صیاد است.

گوش هایش را تیز کرد و با تعجب صدای آرام مرد را شنید که با احترام سخن می گوید. آهو خانم گوش هایش را تیز کرد و سرش را از لای علف ها بیرون آورد. دید که صیاد جلو مرد زیبا و نورانی خم شده و می گوید: امر امر شماست یا علی بن موسی الرضا!

صوتی

4,000 تومان

حجم : 17.9 مگا بایت

مدت زمان : 15 دقیقه

کتاب‌الکترونیکی

6,000 تومان

حجم : 24.8 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 36