× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

شتری که با وفا بود

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

تصویرگر: نرگس دلاوری

مجموعه اثر : با ادب چون ...

صفحات کتاب : 36

دیویی : ‏‫‮دا‬‭297/954‏‫‬‭ز67ش1393

کتابشناسی ملی : 3708345

شابک : 978-600-175-879-9‬

سال نشر : 1393

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب شتری که با وفا بود

مجموعه پنج جلدی «با ادب چون. . . » به قلم زهرا زواریان برای گروه سنی «ج» نوشته شده است. این مجموعه دربردارنده داستان حیواناتی است که ادب خود را به ائمه (ع) نشان دادند.

گزیده ای از کتاب شتری که با وفا بود:

روزی از روزها شتر ناگهان آرام شد و بی قرار دور خودش چرخید. سراسیمه سرش را به زمین می کوبید و ناله می کرد. دهانش کف کرده بود. شتربان پیر ترسید.

تا آن هنگام شتر را به این حال ندیده بود جلو رفت و خواست آرام اش کند اما شتر به حال خود نبود. خیلی بی قرار بود. شتربان خواست افسار شتر را در دست بگیرد اما نشد. شتر فرار کرد و شتربان پیر را دنبال خود کشاند. شتربان پیر با پای لنگ دوید دنبال تر. او هنوز نمی دانست برای شتر چه اتفاقی افتاده! هر چه می کرد که جلو رفتن شتر را بگیرد. نمی شد. عاقبت دنبال او به راه افتاد.

با تعجب دید که شتر به طرف شهر می رود. با خود گفت: او دارد به مدینه می رود! و با تعجب در پی اش دوید. هرچه به مدینه نزدیک تر می شدند. بی قراری شتر بیشتر می شد. مدام سرش را به این طرف و آن طرف می چرخاند و گاه محکم بر زمین می کوبید.

صوتی

4,000 تومان

حجم : 12.2 مگا بایت

مدت زمان : 10 دقیقه

کتاب‌الکترونیکی

6,000 تومان

حجم : 26.1 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 36