× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

من می مانم تو برگرد

ناشر: شهید کاظمی

نویسنده: ,

مجموعه اثر : مدافعان حرم

صفحات کتاب : 172

کنگره : BP52/66 ‭/ق23‏‫‭ع2 1398

دیویی : 297/998

کتابشناسی ملی : 5660111

شابک : 978-622-6609-17-3

سال نشر : 1398

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب من می مانم تو برگرد

معرفی کتاب من می مانم تو برگرد 

 من می مانم تو برگرد کتابی نوشته محمدحسین عباسی ولدی و صادق عباسی ولدی است که نیم نگاهی به زندگی و خاطرات فرمانده شهید مدافع حرم؛ علیرضا قبادی دارد. 

 کتاب من می مانم، تو برگرد خاطرات شهید علیرضا قبادی با نام جهادی سلیمان، یکی از فرماندهان مدافع حرم است؛ جوانی رشید و رعنا که فرمانده تخریب محور مقاومت در شهر حَمای سوریه بود. حضور پنج سالهٔ علیرضا قبادی در سوریه، منشأ آثار و برکات زیادی شد. آموزش تخریب به نیروهای جوان سوری، یکی از ماندگارترین خدمات او بود.

جملاتی از کتاب من می‌مانم تو برگرد

از نظر او، هیچ تفاوتی نبود میان نیروهای سوری و ایرانی. می‌گفت: «ما همه برادریم و برای هدف مشترک می‌جنگیم.» معتقد بود باید امکانات بین تمام نیروها به طور مساوی تقسیم شود و فرقی نباشد بین رزمندگان سوری و عراقی با رزمندهٔ ایرانی.

شده بود فرماندهٔ تخریب استان حَما. مربی تخریب نیروهای سوری هم بود. فرمانده شدنش او را جدا نکرد از معلمی. با جدّیت تمام آموزش می‌داد به نیروها و آماده‌شان می‌کرد برای حضور در میدان جنگ. فرمانده شدنش باعث شد بیشتر رسیدگی کند به نیروهایش.

در اولین اقدام، درخواست اتاقی تمیز و مرتب کرد برای محل استراحت نیروهای سوری که عمدتاً هم سرباز بودند. اصرار داشت اتاق در شأن سربازان باشد. علیرضا تمام نیروهایش را دوست داشت، مثل برادرانش. فرقی نمی‌کرد سوری باشند یا ایرانی.

فهرست

مقدمهفصل اول: خانهفصل دوم: دانشگاهفصل سوم: سپاهفصل چهارم: سوریهفصل پنجم: شهادت

کتاب الکترونیکی

13,000 تومان

حجم : 365.4 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 157