× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

پیغام ماهی ها

سرگذشت نامه استاد جنگ های نامتقارن محور مقاومت، پرچم دار رشید سپاه حضرت محمدرسوال الله؛ شهید حسین همدانی

ناشر: 27 بعثت

نویسنده:

صفحات کتاب : 512

کنگره : ‏‫DSR1629‭‬ ‭/ھ77آ3‏‫‭ 1395‬

دیویی : ‏‫‬‭955/0843092

کتابشناسی ملی : 5401990

شابک : ‫‬‭978-600-7472309

سال نشر : 1395

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب پیغام ماهی ها

بخش اول این کتاب خاطرات شهید همدانی از بدو تولد تا شهریور 1364 است که خودش مصاحبه کرده است. یک بخش هم مربوط به سوریه است که از یک مصاحبه یک ساعته از زبان شهید همدانی است که داستان رفتن به سوریه و اتفاقات و شرایط سوریه را بازگو کرده است. فصل آخر کتاب هم مربوط به خاطره ای از همسرشان است که در دیدار آخر شهید رخ داده بود.

نویسنده بعد از هفتم شهید کار نوشتن کتاب را شروع کرد و سعی کرده بود که برای چهلم شهید یک کتاب 200 صفحه ای تولید کند تا ادای دینی به حاج حسین همدانی کرده باشد و اکنون یک کتاب 512 صفحه ای شده است. کتاب کاری سنگین و قابل اعتنا است که لحن این کتاب، لحن شهید حاج حسین همدانی است.

اتفاقاتی که این شهید از قبل از آغاز جنگ تحمیلی تا قبل از عملیات والفجر 8 با آن روبرو بوده در کتاب آمده است.

بخشی از اطلاعات این کتاب به صورت پرسش و پاسخ در کتاب «مهتاب خَیَّن» به قلم حسین بهزاد تا سوم خرداد 61، چاپ شده بود که مؤلف از این منبع استفاده کرده و به صورت «منِ راوی» تبدیل کرده و نوشته است. بخش دوم هم یک مصاحبه 40-30 ساعته بود که باز هم حسین بهزاد گرفته بود و قرار بود شهید همدانی تا پایان جنگ را بگوید که مجال فرصت نداده بود و این مصاحبه مانده بود و استفاده نشده بود و نویسنده از آن ها هم استفاده کرده است.

فهرست

سخن ناشر سخن مؤلف دُرّ یتیم پایان تجّرد بحران در کردستان آغاز جنگ تحمیلی تشکیل جبهه قراویز فرمانده جدید شکست تروریست ها مجاهد بعثی انقلاب نفوس مطلع الفجر عملیات ناممکن با ملائک روی تیغه هایموازی غصه های محمود پیغام ماهی ها دوکوهه نان های مریانج یا زهرا نبرد دشت عباس فرارِ دشمن ماموریت سه گانه دعای مادر فهرست دکل ابوذر پاهای پرآبله الی بیت المقدس شلوارهای شتک زده فشار دشمن تثبیت جاده درجه به غرب فرار از خانه شهادت محمود در جستجوی شهیدان تشکیل تیپ انصار اولین آزمون والفجر بر فراز میمک برکات شکست جدال عقل با عشق خداحافظ انصار دفاع از حرم نقشه راه سوریه آخرین پیامک! وصیت نامه اسناد و تصاویر

کتاب‌الکترونیکی

25,000 تومان

حجم : 8.7 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 512