× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

بازی عوض شده

مجموعه داستان کوتاه

ناشر: شهید کاظمی

نویسنده:

صفحات کتاب : 80

کنگره : ‫‭PIR8342‭‬‭‬

دیویی : ‫‭8‮فا‬3/62‬

کتابشناسی ملی : 5572571

شابک : ‭‌978-600-8857-98-3‬

سال نشر : 1398

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب بازی عوض شده

سجاد خالقی در کتاب بازی عوض شده، داستان های کوتاهی با موضوع انقلاب و دفاع مقدس نوشته است.داستان های کتاب بازی عوض شده یک شخصیت اصلی دارند و به هم مرتبط هستند. این داستان ها از قبل پیروزی انقلاب آغاز می شوند و تا جانباز شدن شخصیت داستان ادامه دارند.

گزیده از کتاب بازی عوض شده:
چهار نفر بودند؛ درازکِش کنار هم، روی موزاییک های ترک خوردۀ کف سلول، سقف مات و نیمه تاریک را نگاه می کردند.

آن که از همه بزرگ تر بود، بیست ساله می زد؛ نرمی ساعد را زیر سرش، روی زخم باتوم گذاشته بود تا سردی و سفتی کف سلول آزارش ندهد. کناردستی موبور و چشم زاغش، نیم خیز شد و نشست. بعد همان طور که به دیوار زل زده بود، زمزمه کرد:

«می گن شاه، عفو عمومی داده؛ قراره هرچی زندانی سیاسی مونده، آزاد بشه. می گن همه آزاد می شیم.»

بعد به کوچک ترین نفر خیره شد؛ کوچک ترینشان هنوز درازکش بود. قدش به موزاییک یکی مانده به آخر هم نمی رسید. ابروهای مشکیِ پری داشت و سبیل کم جانی پشت لبش جوانه زده بود. نیم خیز شد و همان طور عقب عقب کنار دیوار خزید تا پشتش گرم شود. بعد تازه یاد بغل دستی اش افتاد که از صبح بی حرکت مانده بود. بغل دستی اش با موهای لَختِ جوگندمی روی زمین چسبیده بود و با چشمان کدر، سقف را نگاه می کرد. کوچک ترین نفر تکانش داد و نتوانست وحشتش را نشان ندهد؛ داد زد: «چته رفیق؟ چرا مثل مرده ها نگاه می کنی؟»

فهرست

داستان اول: مات و کدرداستان دوم: بازی عوض شدهداستان سوم: مردی در مقابلداستان چهارم: و دیگر هیچداستان پنجم: بازی از نوداستان ششم: تاریک، روشنداستان هفتم: پشت این دیوارها کسی هستداستان هشتم: تا همیشه اینجا کسی هستداستان نهم: حال من جور دیگری استداستان دهم: همه چیز از هیچ چیز شروع شد

کتاب‌الکترونیکی

10,000 تومان

حجم : 2.8 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 72