× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

ماه، همراه بچه هاست

سرگذشت نامه سردار شهیدمحمدابراهیم همت

ناشر : نشر صاعقه

نویسنده :

ارائه دهنده : انتشارات 27 بعثت

صفحات کتاب : 271

کنگره : DSR1626‭ /ھ8‏‫‬‭ب2 1393

دیویی : 955/0843092

کتابشناسی ملی : 3074243

شابک : 978-600-93225-8-9

سال نشر : 1393

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب ماه، همراه بچه هاست

این کتاب زندگینامه شهید محمد ابراهیم همت است که از کودکی تا زمان شهادت وی را در برمی گیرد. برای نگارش این کتاب با پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر و همرزمان وی مصاحبه انجام شده است.

حاج ابراهیم همت در یکی از خاطرات خود در پاییز سال 1361 در زمان انجام عملیات مسلم بن عقیل اشاره می کند که در شب عملیات قرص ماه کامل بود. از این رو رزمنده ها حین گذر از کوه به راحتی دیده می شدند.

اما به خواست خدا زمانی که بچه ها عبور می کنند، ابری جلوی ماه قرار می گیرد و این موجب می شود که عملیات لو نروند. لذا برای نام گذاری این کتاب از این خاطره استفاده شده است.

فهرست

یادداشت ناشر سخن مؤلف آن چشمهای زیبا کارِ ارباب خودمان است حکم تیر پاسدار کمیته به حال مردم سیستان گریه کردم اتاقی که همیشه چراغش روشن بود بیست ماه در سپاه پاوه بروجردی هم عین خود ما بود خطبه ی عقد من و تو آشیانه ای در شهر موشکها به سوی خرّمشهر هزار تابوت در بازار دمشق رمضان؛ ضربت متقابل دیگر چه کسی مانده است؟! طعم شیرین پدر شدن ماه همراه بچّه هاست نبرد با موانع توقیف در قرارگاه صلابت در برابر رذالت به سوی کانی مانگا اگر شهید نشدید اجر شهید را دارید چشم به راه مصطفی نمی خواهم بعد از من سرگردانی بکشی یا شهید می شویم یا اینگونه نزد شما برنمی گردیم فقط شهادت را می خواهم این آخرین عملیات من است او همه جا با ماست عکسها و اسناد

کتاب‌الکترونیکی

8,000 5,600 تومان

حجم : 8.8 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 271