× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

پهلوان شیردل

قصه ای از زندگی پهلوان میرکاشی

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

تصویرگر: سعید خالقی

مجموعه اثر : پهلوانان

صفحات کتاب : 32

کنگره : PN6790‭‬‭‬‭ /‮الف‬93‏‏‫‬‭‏‫‬‭ع4 1398

دیویی : ‏‫‬‭[ج]741/5955

کتابشناسی ملی : 5588765

شابک : ‏‫‬‭978-600-03-2919-8

سال نشر : 1398

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب پهلوان شیردل

معرفی کتاب پهلوان شیردل

کتاب پهلوان شیردل قصه ای از زندگی پهلوان آقامیرکاشی اثر احمد عربلو توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است. کمیک استریپ یا داستان مصور، یکی از محبوب ترین قالب های هنری دنیاست. مردم بسیاری در جهان، برای خریدن، دیدن و خواندن کمیک استریپ ها شوق دارند و قهرمان های بزرگ زندگیشان از دل این قصه های مصور می آیند.

گزیده کتاب پهلوان شیردل

پهلوان آقامیرکاشی از نوادر روزگار در عصر قاجار بود، که طبعی لطیف و ذوقی شاعرانه داشت. زندگی بی آلایش و ساده اش باعث شده بود مردم همیشه او را تکریم کنند. آقامیر از کودکی به زورخانه علاقه بسیار داشت و پای در گود می گذاشت. سرانجام او با تلاش بسیار به مقام پهلوانی نائل شد.

روایت پهلوان و شیر، نمونه ای مثال زدنی از قوای جسمانی این تهمتن است. از پهلوان آقامیر فرزندان بسیاری به جای ماندند که همگی به پیشه و منش پدر خویش پهلوان و جوانمرد شدند. وی در اواخر عمر به پابوس امام هشتم رفت و سعادت یافت باقی عمر خویش را مجاور بارگاه علی بن موسی الرضا(ع) باشد. در قسمت جنوبی شهر کاشان و در مسیر دروازه فین بازارچه ای مانده که به نام او معروف است.

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

9,750 تومان

حجم : 10.6 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 32