× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

پهلوان سربدار

قصه ای از زندگی پهلوان عبدالرزاق

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

تصویرگر: امیرهوشنگ معین

مجموعه اثر : پهلوانان

صفحات کتاب : 32

دیویی : 741/5955

کتابشناسی ملی : 5588764

شابک : 978-600-03-2915-0

سال نشر : 1398

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب پهلوان سربدار

معرفی کتاب پهلوان سربدار

کتاب پهلوان سربدار قصه ای از زندگی پهلوان عبدالرزاق نوشته احمد عربلو توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است. کمیک استریپ یا داستان مصور، یکی از محبوب ترین قالب های هنری دنیاست. مردم بسیاری در جهان، برای خریدن، دیدن و خواندن کمیک استریپ ها شوق دارند و قهرمان های بزرگ زندگیشان از دل این قصه های مصور می آیند. کتاب پهلوان سربدار یکی از این کتاب هاست.

گزیده کتاب پهلوان سربدار

در روزگار مغولان، پهلوانی قدرتمند در دیار باشتین خراسان، زندگی می کرد. نام او چنان که می گویند: عبدالرزاق، فرزند خواجه فضل الله، بوده است. دوران جوانی و پهلوانی او با دولت سلطان ابوسعید، در شهر سلطانیه همزمان می شود.

جایی که امین الدوله باشتینی، برادر عبدالرزاق، در آنجا مقام وزارت داشت. آورده اند امین الدوله بارها در پیشگاه امیر از پهلوانیِ برادر خود سخن رانده و از رشادت های او تعریف کرده بود.

سلطان که مشتاق دیدار شده بود، دستور داد پهلوانِ جوان به سلطانیه بیاید. عبدالرزاق پس از سفری طولانی به شهر رسید. در آنجا مغولان، امور را در اختیار داشتند و دیگران را مدام تحقیر می کردند. و این سرآغازی بود بر مشکلات پهلوان عبدالرزاق در سلطانیه.

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

9,750 تومان

حجم : 3.4 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 32