× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

با یاد خاطره (جلد اول)

درآمدی بر خاطره نویسی و خاطره نگاشته های پارسی در تاریخ ایران

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

صفحات کتاب : 216

کنگره : PN4390‭/ک‌8ب‌2

دیویی : 808/883

کتابشناسی ملی : م‌83-35675

شابک : 964-471-974-3

سال نشر : 1383

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب با یاد خاطره (جلد اول)

معرفی کتاب با یاد خاطره (جلد اول)

کتاب با یاد خاطره (جلد اول) درآمدی بر خاطره نویسی و خاطره نگاشته های پارسی در تاریخ ایران، نوشته علیرضا کمری توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.

وقتی از سفرهایم با دوچرخه برای دوستان و آشنایان صحبت می کنم خیلی از آن ها هیجانزده می شوند و این گونه سفرکردن را از آرزوهای خود می دانند. در ایامی دور این نوع سفر آن هم از نوع طولانی اش و در کشورهایی دیگر برای من هم آرزویی بود که دستیابی به آن را تقریبا غیرممکن می دانستم اما از آنجایی که خواستن، می تواند با همت تبدیل به توانستن شود این اتفاق بزرگ در زندگی من افتاد و به این آرزو دست پیدا کردم.

بی شک از آنجا که گزارش های  کتاب با یاد خاطره (جلد اول) و مجلدات آینده ،به صورت محرمانه ، توسط کنسولگری انگلیس در کرمان نگارش یافته و برای اطلاع و برنامه ریزی های دولتمردان انگلیسی تهیه شده است ، از سطر سطر این گزارش ها می توان به ژرفای باورها و اعتقادات قلبی و واقعی مسئولان انگلیسی - بدون هیچ گونه ملاحظات سیاسی و سانسور و .... پی برد و ، از این نظر ، کتاب با یاد خاطره منبعی بکر و ارزشمند برای پژوهشگران و محققان عرصه های مختلف محسوب می گردد.

فهرست

پیشگفتارسرآغازبخش اول: کلیاتفصل اول: کلیات خاطرهفصل دوم: کلیات خاطره نویسی و خاطره نگاشته هابخش دوم: تاریخ خاطره نگاشته ها از آغاز تا اسلامفصل اول : دوره نخست(آثار پارسی باستان)فصل دوم: دوره دوم(آثار پارسی میانه)پی نوشت هاسرانجامکتابنامه

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

9,750 تومان

حجم : 1.3 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 216