× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

اسبی که دو بال داشت

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

مجموعه اثر : با ادب چون ...

صفحات کتاب : 36

کنگره : ‏‫

دیویی : ‏‫‮دا‬‭297/953‏‫‬‭ز67‮الف‬1393

کتابشناسی ملی : 3708350

شابک : 978-600-175-876-8

سال نشر : 1393

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب اسبی که دو بال داشت

معرفی کتاب اسبی که دو بال داشت

کتاب اسبی که دو بال داشت اثر زهرا زواریان توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است. کتاب اسبی که دو بال داشت از مجموعه پنج جلدی «با ادب چون. . . » برای گروه سنی «ج» نوشته شده است. این مجموعه دربردارنده داستان حیواناتی است که ادب خود را به ائمه (ع) نشان دادند.

گزیده کتاب اسبی که دو بال داشت

این مجموعه با زبان کودکانه مفاهیم جدی و عمیقی را در قالب داستان به کودکان عرضه می کند. و هدف آشنا کردن کودکان با معارف اهل بیت علیه السلام را دنبال می کند. حارث هاج و واج نگاهش کرد. من و منی کرد و گفت«: این اسب. . . » هنوز جمله اش تمام نشده بود که عمر سعد از اسب پیاده شد و گفت: « جایزه خوبی به تو خواهم داد. . . اگر او را سالم به من برسانی. . . » و به داخل چادرش خزید.

بلند بلند گفت:«خوب نشانش کن. . . او را سالم می خواهم» حارث که هنوز خیلی جوان بود و دلش می خواست دل فرمانده اش را به دست آورد خوش حال و خندان. اسبش را هی کرد و تا می توانست در صحرای کربلا جلو رفت بیابان داغ بود و آفتاب بی رحمانه می تابید. با خودش فکر کرد: چه اسب قشنگی! مال کیست؟ فکر کرد که باید علامتی روی آن بگذارد.

برچسب ها

امام حسین (ع)

کتاب الکترونیکی

7,800 تومان

حجم : 24.4 مگا بایت

مدت زمان : 21 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 35

کتاب صوتی

4,000 تومان

حجم : 24.4 مگا بایت

مدت زمان : 21 دقیقه