× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

آینه

مجموعه داستان های عاشورایی

ناشر: شهید کاظمی

نویسنده: , , , , , ,

صفحات کتاب : 77

کتابشناسی ملی : 3777367

شابک : ‫978-600-94659-6-5‭‬

سال نشر : 1393

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب آینه

معرفی کتاب آینه

کتاب آینه مجموعه داستان های عاشورایی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است. مجموعه داستان های «آینه» حاوی ۸ داستان کوتاه درباره برهه­ هایی از زندگی برخی افراد حاضر در حادثه عاشورا، منتشر شده است. هر داستان این مجموعه را یکی از نویسندگان حوزه داستان قلم زده است؛ که شامل داستان هایی از ابراهیم حسن بیگی، اکبر صحرایی، منیژه آرمین، علی اکبر والایی، شیرین اسحاقی، سهیلا عبدالحسینی و بیژن کیا است.

بخش پژوهشی و مدیریت هنری داستان­ ها توسط گروه پژوهشی شهید صدر(ره)، متشکل از جمعی از طلاب مدرسه علمیه مشکاة، در مؤسسه خاکریز ایمان و اندیشه انجام شده است. علاوه بر استفاده از منابع تاریخی، در تهیه این مجموعه از مشاوره محمدحسین رجبی دوانی در زمینه تاریخی و احمد شاکری در زمینه ویژگی­ های داستانی نیز بهره برده شده است.

... اسلام برنامه ی همه جانبه ای ست که خداوند تبارک و تعالی برای سعادت انسان در دنیا و آخرت در اختیار او قرار داده است. این برنامه انسان را بر مبنای توجه و آگاهی به سوی سعادت راهنمایی میکند و در مقابل شیطان و تمدن های شیطانی به دنبال غفلت و نادانی انسان هستند تا او را از مسیر سعادت به بی راهی بکشانند.

فهرست

صدای پای آب رد شمشیر بر پیشانیببار ای اشک بر کویر ندامتتردیدی تکرار شوندهعشقم را نمی فروشمدور شو!سریده در دامدرنا های فرات

کتاب‌الکترونیکی

10,000 تومان

حجم : 805.5 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 152

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر