× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

قصه های این وری

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

گوینده: سعیده فرضی

صفحات کتاب : 103

کنگره : PIR۸۲۲۳‭‬ ‭/ھ۴۹۶‏‫‭ق۶ ۱۳۹۴

دیویی : ۸‮فا‬۳/۶۲

کتابشناسی ملی : 3979738

شابک : 978-600-03-0043-2

سال نشر : 1394

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب قصه های این وری

کتاب شامل 13 داستان کوتاه طنز می باشد.
عناوین برخی از این داستان ها شامل «طوطی و بازرگان»، «بازخوانی پرونده بزبز قندی»، «خواهر ناتنی ماه پیشانی»، «قصه حسن کچل که دنبال کار می گشت»، «رستم و پسرهایش» و ... است.

داستان ها به نوعی روایتی از شخصیت های قدیمی و افسانه ای قصه های ایرانی و خارجی هستند که در دنیای امروز آمده اند و با مسائلی که در دنیای امروز برایشان پیش می آید داستان شکل می گیرد.

نوع روایت کتاب «قصه های این وری» نیز روایتی امروزی است و نثر داستان ها نیز نثری ساده و بدون پیچیدگی های آثار منظوم کهن است.

داستان «طوطی و بازرگان» که در مجموعه داستان «قصه های این وری» گنجانده شده، در نخستین جشنواره طنز حوزه هنری حائز مقام اول شد. داستان کوتاه «خاله سوسکه کجا میری؟» از این مجموعه داستان نیز در جشنواره طنز حوزه هنری جایزه برده است.

فهرست

طوطی و بازرگانبازخوانی پرونده بزبزقندیخاله سوسکه کجا میریخواهر ناتنی ماه پیشانیحسن و گلد لوبیای سحرآمیزکدو قلقله زنقصه بختقصه حسن کچل که دنبال کار می گشترستم و پسرهایشآن قصه مجنون که در کتاب ها نیامده بودهدیه ای برای زن باباملانصرالدین (ها)این قصه جور نشد

کتاب صوتی

8,000 تومان

حجم : 234.7 مگا بایت

مدت زمان : 198 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 13

کتاب الکترونیکی

3,000 تومان

حجم : 441.8 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 130