× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

مناجات

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

گوینده: علی اباقری

صفحات کتاب : 500

کنگره : BP271/8‏‫‬‭‏‫‬‭/ح5م8 1398

دیویی : 297/778

کتابشناسی ملی : 5377972

شابک : 978-600-03-3215-0‬

سال نشر : 1398

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب مناجات

معرفی کتاب صوتی مناجات 

حسین نژاد در کتاب صوتی مناجات، با زبانی ساده و بی آلایش با خدا درددل کرده و به مخاطبش نشان داده که می شود خیلی ساده حرف های زیادی را با پروردگار جهانیان در میان گذاشت.

از طرفی صراحت بیان در مناجات های کتاب صوتی مناجات به خوبی یادآور داستان معروف موسی(ع) و شبان نیز هست و به همین دلیل مخاطب می تواند ارتباط خوبی با مناجات های این کتاب برقرار کند.

خداوند برای شنیدن ندای قلب ما در هر زمانی آماده است و نیازمند تشریفات و آداب سخت و پیچیده نیست. کافی است همچون "عباس حسین نژاد" در "مناجات" های صادقانه مان او را بخوانیم تا دعاهایمان را مستجاب کند.

گزیده کتاب صوتی مناجات

خدایا، رنگ رضایت و عطر خوشدلی را به لحظه‌های زندگی مردم سرزمین من بپاش. خدایا نفس حقی را در زندگی ما در جریان بینداز. خدایا به ما هم دل گنده بده. 

خدایا ما را با خر طرف نکن. خداوندا امسال‌مان را به هیچ وجه شبیه پارسال‌مان نخواه. احوال بشر را به نیکوترین حال‌ها تغییر ده. و دل آدمی را به خوش‌ترین حوادث شاد کن. و درخت یقین را در قلب ما بکار. خدایا از گزینه‌های روی میزت برای امروز ما برکت و شادی را در دستور کار قرار بده. 

فهرست

قسمت اولقسمت دومقسمت سومقسمت چهارم

کتاب صوتی

15,000 تومان

حجم : 84.8 مگا بایت

مدت زمان : 70 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 5

کتاب الکترونیکی

6,000 تومان

حجم : 3.1 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 500