× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می آمد (جلد دوم)

در میانه ی میدان

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

گوینده: وحید یامین پور

مجموعه اثر : سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می آمد

صفحات کتاب : 270

کنگره : PIR7943‭/ب‌58‏‫‬‮‭‬‭س‌9 1389

دیویی : 8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 2‎0‎0‎9‎4‎3‎7

شابک : 978-964-506-983-2

سال نشر : 1390

شابک دیجیتال : 978-600-03-2347-9

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می آمد (جلد دوم)

معرفی کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می آمد (جلد دوم)

کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می آمد که جلد دوم از مجلد دو جلدی است، داستان‏ بلندی درباره زندگی امام خمینی (ره) است، که نادر ابراهیمی نویسنده در آن‏ کوشیده ابعاد مختلف شخصیتی ایشان را در قالب داستان بررسی‏ کند.

دوران کودکی امام و شکل‏ گیری شخصیت وی در دامن پرمهرمادر و صاحبه خانم (عمه ایشان) مرام و منش پدر امام و نحوه‏ شهادت ایشان حضور امام در کلاس درس مدرس بررسی‏ شجره ‏نامه اجداد، امام و شرحی از زندگی پدر بزرگ ایشان مراحل ‏آشنایی امام با دختر حاج ‏آقا ثقفی تا ازدواج از جمله مواردی است که‏ محتوای این داستان را دربرمی ‏گیرد.گزیده کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می آمد (جلد دوم)

«من داستان می ‏نویسم، تاریخ نمی‏ نویسم. تاریخ های بسیاری قبل از من نوشته شده است و همزمان با من و بعد از من نیز نوشته‏ می‏شود و خواهد شد؛ اما داستان، فقط یک‏بار نوشته می ‏شود؛ فقط یک‏بار. آن ها که واقعیت را می‏ خواهند نه حقیقت را، و طالب واقعیاتِ ‏تاریخی هستند نه حقایق انسانی، می‏ توانند بی ‏دغدغه خاطر، به ‏بهترین تاریخ ها مراجعه کنند...».

- می بخشید... من نیامده ام تا شما را اندرز بدهم، آمده ام تا شما را بر حذر دارم. شما، حال، در مرکز این دایره هستید، و از درون دیدن همچون از برون دیدن نیست ما که در بیرون ایستاده ایم، به کلی، طور دیگر می بینیم؛ همه طرف را می بینیم، و هر دو حریف را.- هر چند حریف را؛ بیش از دو تا.- بله آقا... سیاستمدار شما هستید. من قصد مداخله در روش سیاسی شما را ندارم. فقط محتاج موعظه هستم. زیرا بسیار مضطربم، زیرا از بیرون دایره می بینم، و دعا و راز و نیاز، اضطرابم را تسکین نمی دهد... البته به قدر کفایت.

فهرست

11: همچنان، دیدار اول:هر پایان، آغازی ست...12: همچنان، دیدار دوم:اِعدام سایه ها13: باز، دیدار سوم:یک ملاقات بی نظیر14: دُنباله دیدارِ اول: این روحِ کُهنه من...15: باز، دیدار دوم:کودکی هایت...16: به دنبال دیدار سوم:از پی آن شوم تـرین حادثه17: همچنان دیدار اول:چرا خدا مرا بس نیست؟18: دنبال دیدارِ دوم:همه پنجره ها را بگشای...19: به دنبال دیدار سوم:شاه، در مقابل ابرمرد تقدیر20: الباقیِ دیدار اول:بی شک به تفاهم خواهیم رسید21: ادامه دیدار دوم:حالیا ای اشک، ببار!22: همچنان، دیدار سوم:خونِ نو، زیر پوست سیاست23: دیدار های درهم ریخته:در نمازم خم ابروی تو...

کتاب الکترونیکی

18,200 تومان

حجم : 1009.9 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 192

آوا کتاب

22,000 تومان

حجم : 494.8 مگا بایت

مدت زمان : 537 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 13