× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

تیک تاک زندگی

بر اساس زندگی شهید یوسف کلاهدوز

ناشر: سوره مهر

نویسنده: ,

مجموعه اثر : قصه فرماندهان

صفحات کتاب : 40

کنگره : ‫PIR8148‭‬‭‬ ‭/‮الف‬234‫‬‭ت9 1390

دیویی : ‫‭8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 2660849

شابک : 978-600-187-022-4

سال نشر : 1390

شابک دیجیتال : 978-600-03-2332-5

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب تیک تاک زندگی

معرفی کتاب تیک تاک زندگی

کتاب تیک تاک زندگی بر اساس زندگی شهید یوسف کلاهدوز و هجدمین کتاب از مجموعه کتب قصه فرماندهان. کتاب با زندگی نامه کوتاه کلاهدوز آغاز می شود، با سرنوشت خانواده و بیست و پنج سال پس از شهادت او پایان می یابد. کلاه و آواز، گودال و آب نبات، آری یا نه، متوسط یا ممتاز، تیک تاک زندگی، انتخاب، شکل عوضی، همه در کنار هم، بزرگ ترین خدمت و 25 سال بعد بخش های این کتاب هستند.

در تیک تاک زندگی می توان با قسمت هایی از زندگی یوسف کلاهدوز آشنا شد. آری یا نه، درباره تصمیم ورود کلاهدوز به دانشکده افسری و نگرانی خانواده اش از این موضوع است و متوسط یا ممتاز، درباره ورود او به دانشکده افسری و وقایع این دانشکده است. 

جعفریان در کتاب تیک تاک زندگی تلاش می‌کند، شیوه سنتی زندگی مردم قوچان، این شهر سردسیری خراسان را نیز لابه‌لای قصه‌های یوسف نشان دهد. پس از آن است که به دلیل حجم کم کتاب، ناگزیر است به سرعت سراغ درس و مدرسه یوسف برود و پس از آنکه کتاب از نیمه گذشت، دست او را در دست زهرا بگذارد! یوسف حالا جزو افسران گارد شاهنشاهی است و برای خودش کیا و بیایی دارد. قصه به 25 سال بعد می‌رود و ....سه فصل پایانی کتاب نیز به وقایع پس از انقلاب و فعالیت‌های کلاهدوز در این دوران می‌پردازد.

فهرست

زندگی نامه کوتاهکلاه و آوازگودال و آبنباتآری یا نهمتوسط یا ممتازتیک تاک، زندگیانتخابشکل عوضیهمه در کنار همبزرگ ترین خدمت25 سال بعد

کتاب الکترونیکی

4,550 تومان

حجم : 349.8 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 40