× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

تا بهشت

خاطرات شفاهی انقلاب اسلامی در منطقه رودبار دامغان

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

تعداد صفحات نسخه چاپی : 102

رده بندی کنگره : ‏‫‬‭DSR۱۵۶۷‏‫‭/ع۲ت۲ ۱۳۹۶‬‬

رده بندی دیویی : ‏‫‬‭۹۵۵/۰۸۳۰۹۲۲

شماره کتابشناسی ملی : 4905595

شابک : ‏‫‭978-600-03-1727-0‬‬

سال نشر : 1396

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.
دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب تا بهشت

کمی که جلوتر رفتیم و به مقابل آسیاب قدیمی رسیدیم، همچنان من در صف جلو بودم که صدای شلیک گلوله بلند شد؛ تا آن زمان صدای شلیک گلوله را نشنیده بودم. من نگاه کردم، دیدیم محمدرضا غریب بلوک که در کنار من بود به زمین افتاد.

خودم را کنار دیوار کشیدم. دو نفر از بالای پشت بام تیراندازی می کردند. یکی از آن ها کلت در دست داشت و دیگری تفنگ دو لول.مردم متفرق شدند ولی هنوز از روی پشت بام صدای تیراندازی می آمد.برادران قدرت الله جلالی، سید علی مطهری و محمدرضا گیلان برای متوقف کردن تیراندازی از در پشت خانه آنها وارد راه پله شدند تا بالای بام رفتند که خلع سلاحشان کنند.

کمی که گذشت آنها قدرت الله جلالی را از پشت مورد اصابت قرار دادند و او از پله ها پایین افتاد. برادر قدرت، حاج عبدالله جلالی او را به دوش گرفت و به طرف بهداری دوید بیشتر داد می زدند: کشتند، کشتند! و اشک هایش جاری شده بود.

فهرست

مقدمه مقدمه مؤلفدیباج در یک نگاهرودبار دامغانچهارده و کلاته در مرآت البلدانشهر دیباجچشمه هاآثار قدیمی و تاریخیخاطرات شفاهی انقلاب اسلامی در دیباج(چهارده)ماه رمضان 1357 در چهاردهمحرم 1357 در چهاردهروزشمار پیروزی انقلاب از 17 دی در چهاردهخاطرات شفاهی انقلاب اسلامی در تویه رودبارخاطرات شفاهی انقلاب اسلامی در کلاته رودبارنقش آیت الله محقق در بیداری مردم کلاتهخاطرات شفاهی انقلاب اسلامی در آستانهخاطرات شفاهی انقلاب اسلامی در روستای آهوانو

کتاب الکترونیکی

5,500 تومان

حجم : 7.0 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 120