× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

بلدچی (جلد اول)

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

مجموعه اثر : بلدچی

صفحات کتاب : 648

کنگره : ‏‫DSR۱۶۲۹‭‬ ‭/س۲۵۴آ۳‏‫‭ ۱۳۹۷

دیویی : ‏‫‭۹۵۵/۰۸۴۳۰۹۲

کتابشناسی ملی : 4370533

شابک : 978-600-03-0610-6

سال نشر : 1397

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب بلدچی (جلد اول)

اثر پیش رو را به جرئت می توان نخستین روایت ادبی بلند از حماسه های دفاع مقدس در استان لرستان به شمار آورد؛ روایت حماسه از زبان کسانی که حرف هایی برای نگفتن دارند.

نزدیک به آخر سیم خاردارهای فرشی بودم. دیدم مین والمر از زمین بیرون پرید و الان است جلوی چشمانم بترکد و همه را نابود کند. احساس کردم به چیزی که همیشه ازش می ترسیدم، رسیده ام. برای لحظه ای خودم را در آسمان احساس کردم و با شیرجه افتادم روی سیم خاردارهای فرشی.

زمان برایم کش آمده بود و انگار قرار نبود آن چند صدم ثانیه ای که مربی های تخریب می گفتند مین از زمین می جهد بیرون و منفجر می شود، تمام شود. گمان می کردم کار از کار گذشته است. یک آن خودم را روی سیم های خاردار فرشی دیدم که بدنم را به آن ها فشار می دادم.

فوری فهمیدم زمان انفجار از حد معمول گذشته است؛ اکر مین می خواست منفجر شود، تا الان منفجر شده بود...

فهرست

پیش‏‏گفتارمقدمهفصل اول: زندگی‏‏نامه جایی که شروع شده‏‏ امفصل دوم: عملیات رمضان اولین روزهای اعزام مستقر شدن در پایگاه شهید رجایی روزهای آموزش 1 روزهای آموزش 2 خط مقدم اشتباه گرفتن نیروهای خودی با عراقی ها داوطلبانه رفتن روی مین کل‏‏کل با برادران ارتشی، پیش از عملیات شب آغاز عملیات عملیات رمضان گیر کردن در محاصره گرمازدگی و هوس آب تنی درگیری بچه‏‏های بسیجی و برادران ارتشی برگشت به خانه و شرکت در مسابقات کشتیفصل سوم: عملیات مقدماتی اعزام دوباره به جبهه و دوره‏‏های آموزش اردوهای آمادگی پیش از عملیات خبرهای بد پیش از عملیات عملیات و مأموریت ناتمام اعزام دوباره و گودال قتلگاه فوت پدرفصل چهارم: شناسایی جفیر اولین گام‏‏های ورود به واحد اطلاعات عملیات اولین شناسایی شروع شناسایی‏‏ها ندادن اطلاعات حتی به فرمانده تیپ لو رفتن شناسایی پخش ترانه در خط عراقی هافصل پنجم: عملیات والفجر 6 حادثه‏‏ای تلخ در مانور حرکت به سمت بستان اولین بازدید و توجیه منطقه دستور فرماندهی برای شناسایی سریع شناسایی و قدم به قدم با میدان مین برگشت از شناسایی و تحلیل مسیر اختلاف نظر بین نیروهای شناسایی؛ آماده شدن برای عملیات حرکت شبانه میان رمل ها اضطراب‏‏ها و میدان مین اول شروع درگیری ادامۀ عملیات، ادامۀ ناکامی بازگشت به منطقۀ عملیاتی و جست‏‏وجو میان جنازه‏‏ ها؛ چند روایتفصل ششم: زبیدات شناسایی بدون حساب وکتاب زندان زبیدات، حسرت عملیات اصابت توپ به مقر اطلاعات آموزش‏‏های تخصصی؛ شروع شناسایی‏‏های دونفره با حسین منصوری عبور از میدان؛ شروع عملیات برگشت به شفیع خانی و کتک کاری؛ شروع آموزشفصل هفتم: والفجر 9 درس هایی از کلاس آموزش تخریب مستقر شدن در دامنۀ ارتفاعات و توجیه شدن برای عملیات والفجر 9 حرکت به سمت کاناصر راهپیمایی زیر باران؛ اولین میدان مین تصرف کاناصر؛ درگیری تن به تن دستور برگشت به نیروهای تخریب؛ گرفتن چند اسیر جنگی باز کردن چند میدان؛ دعوا بر سر غنایم؛ شروع پاتک‏‏های دشمن عقب‏‏نشینی از کاتو؛ شهادت توکلتصاویر

کتاب الکترونیکی

12,900 تومان

حجم : 15.2 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 639