× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

مقاومت خندقیان

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

تعداد صفحات نسخه چاپی : 295

رده بندی کنگره : ‏‫‭DSR۱۶۰۷ ‭/پ۴‬‏‫‭‬‮‭ب۴ ۱۳۹۶

رده بندی دیویی : ‏‫‬‮‭۹۵۵/۰۸۴۳

شماره کتابشناسی ملی : 3979737

شابک : ‏‫‭978-600-03-0204-7

سال نشر : 1396

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.
دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب مقاومت خندقیان

در این کتاب که توسط فتحعلی بزرگمهر نژاد از رزمندگان پدخندق گردآوری و تدوین شده، ۲۰ تن از دلاورمردان پد و دژخندق خاطرات این روز را روایت می کنند.

درچهارم تیرماه سال ۱۳۶۷، حدود۴۰ روز پس از تحویل پد خندق در جزایر مجنون به تیپ مستقل ۴۸ فتح استان به فرماندهی شهید حاج سیف الله حیدرپور و در آخرین روزهای دفاع مقدس، بسیجیان و پاسداران این تیپ در جزیره مجنون با شجاعت و ایثار جلوی پیشروی نیروهای بعثی را گرفتند.

دلاورمردان این استان از نیمه شب تا عصر روز بعد در مقابل هجوم نیروهای رژیم بعث ایستادند و ۱۱۷ شهید تقدیم اسلام و انقلاب کردند که ۸۸ تن آنان از فرزندان این استان بودند.

شجاعت و مقاومت تحسین برانگیز رزمندگان استان در پد خندق و جاده خندق باعث شد مرحوم آیت الله رفسنجانی جانشین وقت فرماندهی کل قوا، کتبی از این خودگذشتگی و ایثار فرزندان این استان تقدیر کند.

فهرست

اشاره شکرانه مقدمه دوران کودکی جوانی و شور انقلاب اولین اعزام به جبهه ارتفاعات دزلی در چزابه چه گذشت؟ امداد غیبی جامانده به سوی پاسگاه زید پیاده تا کانی مانگا مگر شما ایرانی نیستید؟ نبرد طلاییه بار دیگر پاسگاه زید خوابی که تعبیر شد جادة خندق یک خرده نورانی شوید! بالاخره آمدند برکة ابومختار روز سرنوشت (عملیات والفجر 8) تسویه حساب با دنیا ادامة عملیات والفجر 8 یاسر کجایی؟ شربت شهادت ـ شادی فرمانده آتش روی آب مأموریت دوگانه شلمچه ادامة کربلای 5 سنگرسازان بی سنگر تکمیل ایمان فریب دشمن در حلبچه جمعه آخر پایان جنگ تحمیلی اسناد و تصاویر

کتاب الکترونیکی

8,000 تومان

حجم : 6.8 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 296