× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

امام می آمد

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

مجموعه اثر : داستان های انقلاب

صفحات کتاب : 82

کنگره : PIR4249‏‫‭/ر936‮الف‬8 1395

دیویی : 8‮‮‮‮‭‮فا‬3/6208

کتابشناسی ملی : 4242624

شابک : 978-600-03-0402-7‬‬

سال نشر : 1395

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب امام می آمد

مجموعه «داستان انقلاب» به کوشش محمدرضا سرشار(رهگذر) برای گروه سنی نوجوانان روانه بازار کتاب شد. موضوع داستان های این مجموعه که از سوی انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده، در حوزه انقلاب اسلامی است. نویسنده کوشیده تا با در نظر گرفتن مخاطب امروز و مقتضیات روز، داستان هایی را با حال و هوای انقلاب 57 برای نوجوان امروز روایت کند.

رهگذر که نامش با قصه های ظهر جمعه گره خورده، این بار گزیده ای از بهترین داستان های نویسندگان مختلف را در این مجموعه گردآوری کرده است. «نوشته روی دیوار»، «همه گفتند مرگ بر شاه»، «امام می آمد»، «به دنبال پدر» و «پای تخته سیاه» عناوین این مجموعه اند.

در این اثر داستان هایی از داود غفارزادگان، مجید درخشانی، محمدرضا سرشار، مریم جمشیدی، ابراهیم حسن بیگی، محمدرضا بایرامی، مصطفی خرامان، خسرو آقایاری، بهمن پگاه راد و... گردآوری و عرضه شده است.


آن که تیر خورده بود، حالا کنار دیوار و روی موزاییک های کف حیاط دراز کشیده است. پلک های بسته اش می لرزد و لب هایش را از شدت درد روی هم فشار می دهد. مامان راست می گفت. هم سن و سال دایی رضاست. دایی رضا را ماه قبل، ساواکی ها گرفتند؛ و معلوم نشد کجا بردند.

فهرست

یکی از همین مردم؛ وجیهه علی اکبری سامانیمرد پریشان؛ احمد عربلوشب های حکومت نظامی؛ خسرو آقایاریدستی از دور؛ علی اکبر والاییاعلامیه؛ مهدی کردفیروزجاییامام می آمد...؛ بهاره طائرپور

کتاب الکترونیکی

6,500 تومان

حجم : 201.7 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 78

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر