× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

شهیدان دیالمه و آیت در چند پرده

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

مجموعه اثر : آنچه گذشت

تعداد صفحات نسخه چاپی : 130

رده بندی کنگره : ‏‫‭‭DSR۱۶۶۸ /د۹‮‬‏‫‭‮الف‬۷ ۱۳۹۵‬‮‬

رده بندی دیویی : ‏‫‭‭۹۵۵/۰۸۴۲۰۹۲‮‬

شماره کتابشناسی ملی : 4334818

شابک : 978-600-03-0353-2

سال نشر : 1395

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.
دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب شهیدان دیالمه و آیت در چند پرده

تاریخ انقلاب اسلامی نام شخصیت هایی را به خاطر سپرده است که در طول نهضت امام خمینی(ره) و به خصوص پس از استقرار نظام جمهوری اسلامی، کارنامه درخشانی را از خود به یادگار گذاشته اند.

کارنامه ای که متأسفانه به دلایل گوناگون برای نسل های بعدی انقلاب، عمداً و سهواً بازخوانی نشد و لذا نام این شخصیت ها در حوزه فعالیت های فرهنگی نظام، کمکم به فراموشی سپرده شد. از سوی دیگر دشمن غافل نبود و در طول این مدت به بهانه های گوناگون تمام تلاش خود را نمود تا کارنامه ای جعلی و غیرقابل دفاع برای این افراد تنظیم نموده و آن را به نسل های جدید دیکته کند.

این مسئله باعث شد تا غبار مظلومیت بیش از گذشته بر چهره این شیفتگان خدمت بنشیند. شهیدان عبدالحمید دیالمه و سید حسن آیت از جمله این شخصیت ها هستند. اما به مصداق آیه شریفه «وَ مَکروا وَ مَکَرَ الله واللهُ خَیرُ الماکِرین»، یکی از آثار فتنه 88، احیای نام این دو شهید بود. چراکه ...

فهرست

دربارة گروه پژوهشی ـ هنری حنیف مقدمة مؤلفبررسی تفصیلی زندگی و مواضع عبدالحمید دیالمهبصیرت از نگاه مقام معظم رهبریاز ولادت تا دانشگاهمبارزه و مبارزپروری در دانشگاه معنویت، زیربنای هدایتمبارزه، تکلیفی در چارچوب دین آبیاری نهال انقلاب اسلامی تأسیس مجمع احیاء تفکّرات شیعی شناخت بنی صدر و مبارزه با او پیش از ریاست جمهوریجوان ترین نماینده ملت در مجلسبصیرتی از جنس نگاه توحیدی برای شناخت منحرفینبنی صدر دیالمه، بحث آزاد پیش همهبنی صدر، مهره لیبرالیسم در آستانه سقوط آخرین هنرنمایی در معرکه جنگ با بنی صدرتشخیص انحراف در چهرة افراد جدید از بصیرت تا شهادتنگاهی اجمالی به زندگی سید حسن آیت تصویر سیّد حسن آیت در اسناد ساواک نقدی بر اتهامات موجود پیرامون «نوار آیت»

کتاب دیجیتال

6,000 تومان

حجم : 427.2 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 151