× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری

لبخند با یک مغز اضافه

درک فلسفه از طریق طنز

ناشر : سوره مهر

نویسنده : ,

مترجم : حسین یعقوبی

صفحات کتاب : 168

کنگره : BD31‏‫‬‮‭/ک2ل2 1394

دیویی : 102/07

کتابشناسی ملی : 2539383

شابک : 978-600-03-0110-1‬‭‬‬‬

سال نشر : 1394

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.
دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب لبخند با یک مغز اضافه

کتاب «لبخند با یک مغز اضافه»، اثری جذاب و سرگرم کننده نوشته دانیل ام کلاین است که مخاطب را به شکلی متفاوت با سنت ها، مکاتب، مفاهیم و اندیشمندان فلسفه جهان آشنا می کند.

این کتاب بسیار موفق، برای کسانی نوشته شده که می خواهند مفاهیم بعضاً پیچیده و غامض فلسفی را به زبانی ساده و طنزآمیز درک کنند. کلاین در این اثر به موضوعاتی چون مفاهیم اگزیستانسیال (نقاط اشتراک هگل و خواننده ای مثل بت میدلر چیست؟)، فلسفه زبان (چگونه می توان احساسات خود را در شرایطی عجیب و بعضاً خنده دار درست بیان کرد؟)، فلسفه فمینیسم (چرا در نهایت یک مرد همیشه یک مرد باقی می ماند) و بسیاری دیگر مطالب جذاب فلسفی می پردازد که همگی به بهترین شکل ممکن توضیح داده شده اند و با نثری گیرا و روان در ذهن مخاطب جای می گیرند.

کلاین در کتاب «لبخند با یک مغز اضافه»، فلسفه و طنز را به شکلی درخشان درهم آمیخته و به مفاهیم جدی زندگی از منظری متفاوت نگاه کرده است.

فهرست

پیش درآمدفصل اول: متافیزیکفصل دوم: منطقفصل سوم: معرفت شناسی: تئوری خردفصل چهارم: اخلاقیاتفصل پنجم: فلسفه و اعتقادات جمعیفصل ششم: اگزیستانسیالیسمفصل هفتم: فلسفه زبانفصل هشتم: حکومت معطوف به قدرتفصل نهم: نسبیتفصل دهم: فرافلسفه

کتاب دیجیتال

4,500 تومان

حجم : 518.9 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 147