× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

نوشته روی دیوار

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

مجموعه اثر : داستان های انقلاب

صفحات کتاب : 82

کنگره : PIR4249‭‏‫‭/ر936ن9 1395

دیویی : 8‮‮‮‮‭‮فا‬3/6208

کتابشناسی ملی : 4236145

شابک : 978-600-03-0399-0

سال نشر : 1395

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.
دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب نوشته روی دیوار


جهت شرکت در مسابقه اینجا کلیک کنید


تا 5 اسفندماه تمدید شد.
به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر برگزار می شود
مسابقه کتابخوانی کتاب الکترونیک «نوشته روی دیوار» همراه با جوایز ارزنده
مسابقه کتابخوانی کتاب الکترونیک «نوشته روی دیوار» به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر با همکاری سوره مهر و شهرداری شیراز برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، براین اساس مخاطبان گرامی می توانند در بازه زمانی سیزدهم تا بیست و چهارم بهمن ماه با خرید کتاب «نوشته روی دیوار» از اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر کد شرکت در مسابقه را از طریق پیامک دریافت کنند و با پاسخ به 10 سوال این مسابقه، برنده جوایز ارزنده آن باشند.

جوایز این مسابقه عبارت است از سه جایزه یک میلیون تومانی و پنج جایزه دویست هزار تومانی که به قید قرعه به شرکت کنندگانی که به تمامی سوالات پاسخ صحیح داده باشند اهدا می شود.

گفتنی است کتاب «نوشته روی دیوار» چهارمین مجموعه از سری «داستان های انقلاب» است. این مجموعه با پنج داستان به قلم پنج نویسنده است؛ محمدرضا بایرامی «تفنگ»، مصطفی خرامان «سنگ و شیشه»، غلامرضا آبروی «عکس»، هاجر زمانی «شبی برای شعارنویسی» و سید ناصر هاشمی «نوشته روی دیوار».... داداش کمی نرم می شود. میگوید: «ببیبن علی جان! این کارها، کار تو نیست. زیر دست و پا، له میشوی ... اصلا ممکن است گم بشوی. برگرد برو خانه. به مامان هم نگو که ما کجا رفتیم. قول میدم که برایت یک کتاب قصه خوب بگیرم. باشد داداش؟»

سرم را میاندازم پایین و چیزی نمیگویم. داداش میگوید:« خوب؛ برو علیجان! آفرین»

با ناراحتی بر میگردم و راه میافتم طرف محله. کمی که میروم، یکهو فکری به نظر می رسد. برای همین هم، به عقب برمیگردم و میایستم، تا داداش اینها، تو پیچ خیابان گم بشوند. بعد، شروع می کنم به دویدن؛ و وقتی آن ها را می بینم، میپرم پشت یک تیر چراغ برق.

فهرست

تفنگ/ محمدرضا بایرامی سنگ و شیشه/مصطفی خرامان عکس/غلامرضا آبروی شبی برای شعارنویسی/هاجر زمانینوشته روی دیوار/ سیدناصر هاشمی

کتاب الکترونیکی

3,000 تومان

حجم : 393.7 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 84