× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

مشکلات جنسی جوانان

ناشر : امام علی ابن ابی طالب(ع)

نویسنده :

صفحات کتاب : 184

کنگره : BP230/165‬‏‫‬‭‭/‮م‌‬77‮م‌‬5 1376

دیویی : 297/483‬

کتابشناسی ملی : م‌77-7324

سال نشر : 1376

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب مشکلات جنسی جوانان

در این کتاب به بررسی مشکلات جنسی جوانان برداخته شده است. این کتاب در مورد موضوعات ذیل بحث می کند:

مشکلات انتخاب همسر
کاهش ازدواج یک فاجعه بزرگ اجتماعلی
امکان ارتباط های نامشروع یک عامل مهم کاهش ازدواج
زنجیرهایی که بردست و پای جوانان سنگینی میکند
هفت خوان زندگی زناشویی
پدران و مادران سختگیر
کدام انتخاب کنند؟ جوانان یا پدران و مادران؟
عشق های آتیشن
خطرات عشق
عشق سرکش
عشق و رویا
ازدواج های تجارتی
ازدواج های هوسی
جوانان و انحرافات جنسی
عواقب مرگبار انحرافات جنسی
یک اشتباه بزرگ در مورد انحرافات جنسی
دستورهای ده گانه
و …

گزیده کتاب:
پدران و مادران در خوابند و جوانان هم در برابر حوادثی که با سرنوشت مسلّم آن ها سر و کار دارد خونسرد و بی تفاوت!
گویا همه برای فرار از وحشت مشکلات; ترجیح می دهند آن ها را فراموش کنند، و یا به اصطلاح دیپلومات ها سیاست «صبر و انتظار» را پیش گیرند.
و در این میان هزاران جوان بیگناه قربانی این سهل انگاری ها، فراموشکاری ها و ندانم کاری ها می گردند و اجتماعی نیز به لجن کشیده می شود.

راستی عجب است در طول سال در دنیا هزاران انجمن، سمینار، کنگره و مانند آن برای مطالعه درباره معادن زیر دریاها، جانوران مختلف اقیانوس ها، مسیر بادها و طوفان ها، آفات غوزه پنبه و جو دوسر، بر افتادن نسل بزهای کوهی و کاهش پنگوئن ها، ساختمان درونی کرم شب تاب و مانند اینها تشکیل می گردد و دانشمندان سراسر جهان در یک جا جمع می شوند و به بحث می پردازند.
امّا چیزی که اگر هم صحبتی روی آن می شود در مقیاس خود بسیار کم و ناچیز است مسائل مربوط به جوانان یعنی فعّال ترین و گران بهاترین ذخائر انسانی جامعه ها می باشد.

چه می توان کرد؟
بر دنیای امروز ما عقل و منطق حکومت نمی کند. واقعیات بحساب نمی آید، غالباً مسیر حوادث و مسائل را یک مشت انگیزه های شخصی، منطقه ای، احساساتی، تفنّنی و اموری که بیشتر با سطح و ظواهر اجتماع سر و کار دارد، تعیین می کند.

و الاّ نباید مسئله ای به این اهمیّت تا این اندازه فراموش شده باشد، این سهل انگاری متفکران و دانشمندان بشر مانع از آن نمی شود که خود جوانان و پدران و مادران مسئولیّت های خطیر خود را در این وسط از یاد ببرند اگر دایه ها را دامان نسوزد عجب نیست دل مادر چرا نسوزد؟

فهرست

پیشگفتاربخش اوّل: مشکلی به نام ازدواج 1- مشکلات انتخاب همسر 2-کاهش ازدواج، یک فاجعه بزرگ اجتماعی 3- امکان ارتباط های نامشروع، یک عامل مهم کاهش ازدواج 4- زنجیرهایی که بر دست و پای جوانان سنگینی می کند 5- هفت خوان زندگی زناشویی 6- پدران و مادران سختگیر، عزیز خود را شدیداً به مخاطره می اندازند 7- کدام یک انتخاب کنند: جوانان یا پدران و مادران؟ 8- عشق های آتشین، یک رهگذر خطرناک و صعب العبور در مسیر زندگی جوانان 9- خطرات عشق 10- عشق سرکش! 11- عشق و رؤیا، با زندگی واقعی آینده است. 12- ازدواج های تجارتی 13- ازدواج های هوسیبخش دوّم: انحرافات جنسی 1-جوانان و انحرافات جنسی، فریادهای دردآلودی که از هر سو بلند است! 2- عواقب مرگبار انحرافات جنسی، آلوده، و درمان آلوده ها! 3- یک اشتباه بزرگ در مورد انحرافات جنسی 4- دستورهای ده گانه

کتاب الکترونیکی

رایگان

حجم : 302.7 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 71

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر