× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

آتش در خانه وحی

ناشر: امام علی ابن ابی طالب(ع)

نویسنده:

مجموعه اثر : مسائل سوال برانگیز در تاریخ اسلام

شابک : 978-964-533-043-7‏

سال نشر : 1388

صفحات کتاب : 15

کنگره : ‏‫‬‭BP۲۳۹‭/د۲م۵ ۱۳۸۰ی‬

دیویی : 297/53

کتابشناسی ملی : 1633780

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب آتش در خانه وحی

آتش در خانه وحی از سری کتاب های «مسائل سؤال برانگیز در تاریخ اسلام»، اثر سعید داودی است که در آن به بررسی یکی از وقایع صدر اسلام که همان آتش زدن خانه حضرت زهرا(س) است، پرداخته شده است.

اخیراً یک فرد ناآگاه از تاریخ صحیح اسلام در منطقه سیستان و بلوچستان مقاله ای درباره دخت گرامی پیامبر(ص) نوشته و نام آن را «افسانه شهادت فاطمه زهرا(ع)» گذارده است. در این مقاله پس از ذکر مناقب و فضایل آن حضرت، خواسته است شهادت و بی حرمتی را که درباره آن حضرت انجام گرفته، منکر شود و بعضی دیگر، در سخنرانی های خود بر آن تأکید دارند.

از آنجاکه بخشی از این مقاله، تحریف روشن تاریخ اسلام است، نویسنده بر آن شده است تا به گوشه ای از این تحریف و بیان بخشی از این حقایق بپردازید تا ثابت شود شهادت بانوی اسلام یک واقعیت انکارناپذیر تاریخی است.

فهرست

افسانه یا واقعیّت؟1-حضرت زهرا (س) در لسان رسول خدا (ص)2-احترام خانه آن حضرت در قرآن و سنّت3-هتک حرمت خانه آن حضرت!الف)-ابن ابی شیبه، محدّث معروف اهل سنّت، در کتاب «المصنّف»ب)-بلاذری،محدّث بزرگ دیگراهل سنّت،درکتاب«انساب الاشراف»ج)-ابن قتیبه و کتاب «الإمامة و السیاسة»د)-طبری و تاریخ اوهـ)-ابن عبد ربّه و کتاب «العقد الفرید»ز)-طبرانی و «معجم الکبیر»ط)-سخن نظّام در کتاب «الوافی بالوفیات»ی)-مبرّد در کتاب «کامل»ک)-مسعودی و «مروج الذهب»م)-عبدالفتاح عبدالمقصود و کتاب «الإمام علی»نتیجه :

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

رایگان

حجم : 84.4 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 18