× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

پایان یک نقش

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

گوینده : شهین نجف زاده

صفحات کتاب : 248

کنگره : PIR7994‭‬ ‭/و55‏‫‬‭پ2 1391

دیویی : ‏‫‭8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 3009673

شابک : 978-600-175-467-8‬

سال نشر : 1391

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب پایان یک نقش

رمان «پایان یک نقش» که به بحران صهیونیسم و مسائل و مشکلات میان آن ها علی رغم ظاهر موفقی که دارند اشاره دارد.

کتاب پایان یک نقش اثر جلال توکلی، به بحران صهیونیسم و مسائل و مشکلات میان آن ها علی رغم ظاهر موفقی که دارند اشاره دارد؛ مشکلاتی که صهیونیست ها همواره تلاش می کنند مخفی نگه دارند تا ظاهر موفقی از خود نشان دهند.

این کتاب می تواند در آگاهی و شناخت مردم ایران و جهان نسبت به جنایات صهیونیست ها موثر باشد و در قالب داستان، مخاطب را با بسیاری از وقایع تاریخی آشنا کند.

هانا «شخصیت محوری رمان» است که سرگذشتش را برای نویسنده و افراد دیگری همچون وکیل، بازپرس تعریف می کند. او زنی بی هویت و جویای هویت است، گرفتار در زندان خرافات و اعتقادات سیاه انگار صهیونیسم، دربند نظام سلطه و رژیم نژادپرستی که فرصت هرگونه تفکر یا طرح سؤال را از او و امثال او گرفته است. هم از لحاظ فکری زندانی است و هم از لحاظ فیزیکی. این شخصیت در شرایطی قرار گرفته که باید برای رهایی از محبس گندیده اندیشه و زندان مخوف تلمود، رو در روی افرادی که به نوعی سرنوشتش را رقم خواهند زد، بنشیند و با هر کدام بر اساس شخصیت و زبان آن ها و صدالبته هدف خود، ارتباط برقرار کند.

این رمان تاریخچه مختصر و مفیدی درباره رژیم صهیونیستی است. توکلی در «پایان یک نقش» درباره بحران هویت مردم اسرائیل حرف می زند و از این طریق سعی دارد نگاه انسانی تری به مردم اسرائیل داشته باشد و آن ها را قربانیان دروغ های صهیونیسم معرفی کند.

فهرست

یادداشت اولیادداشت دوم یادداشت سوم یادداشت چهارمیادداشت پنجمیادداشت ششمیادداشت هفتمیادداشت هشتمیادداشت نهمیادداشت دهمیادداشت یازدهمیادداشت دوازدهمیادداشت سیزدهمیادداشت چهاردهمیادداشت پانزدهمیادداشت شانزدهمیادداشت هفدهمیادداشت هجدهمیادداشت نوزدهمیادداشت بیستمیادداشت بیست ویکمیادداشت بیست ودومیادداشت بیست وسومیادداشت آخر

کتاب صوتی

11,000 تومان

حجم : 388.6 مگا بایت

مدت زمان : 331 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 13

کتاب الکترونیکی

9,000 تومان

حجم : 847.1 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 274