× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

به زبان آدم

چگونه عین آدم زندگی کنیم؟

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

مجموعه اثر : مجموعه طنز نوجوان

صفحات کتاب : 60

کنگره : BJ1668‭‬ ‭/ف2‭م65 1395‬

دیویی : [ج]158/10835‬

کتابشناسی ملی : 4222132

شابک : ‭978-600-03-0466-9

سال نشر : 1395

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب به زبان آدم

طنز قابلیت این را دارد که آموزش مستقیم را به آموزش غیرمستقیم تبدیل کند و به خوبی می تواند پیام و حق مطلب را در ذهن مخاطب تثبیت کند و با توجه به اینکه نوجوانان از ذهنی آماده در زمینه فراگیری مطالب برخوردارند، می توان تاثیرگذاری این گونه کتاب ها را خیلی مثبت و زیاد دانست.

گفتنی است، این مجموعه شامل کتاب هایی برای گروه سنی نوجوان است و به قلم شش نویسنده به رشته تحریر درآمده که انتشارات سوره مهر انتشار آن را به عهده داشته است.

بچه ها، باورکنید این لطیفه نیست. این متن تکراری که روزی ده بار توی تلگرام و لاین و واتساپ می خوانید، بیان یک خاطره واقعی از همه بچه های متولد پنجاه و شصت است.

یعنی تقریبا نداریم بچه ای که در این دو دهه به دنیا آمده باشد و برای شمشیر پلاستیکی گریه نکرده باشد و آخرش صاحب آن نشده باشد و با همان شمشیر پلاستیکی کتک نخورده باشد. اصلا بچه های آن روزگار، بچه ای را که این مراحل طی نکرده باشد را حساب نمی کنند.

فهرست

چطوری آدم باشیمآدم موقع تماشای تلویزیونآدم موقع درس خواندنآدم موقع شعر خواندنآدم موقع ورزش کردنآدم موقع کمک در خانهآدم موقع مهمانیآدم موقع غذا خوردنآدم موقع بازی کردنآدم در اینترنتآدم موقع فضولیآدم حسودآدم در دعوا

کتاب‌الکترونیکی

3,500 تومان

حجم : 470.6 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 64