× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

سید غلامرضا سعیدی

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

مجموعه اثر : شخصیت های مانا

تعداد صفحات نسخه چاپی : 142

رده بندی کنگره : DSR1670‭‬‮‭/س7‏‫‭خ9 1395

رده بندی دیویی : 955/084092

شماره کتابشناسی ملی : 3505604

شابک : 978-600-175-745-7

سال نشر : 1395

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.
دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب سید غلامرضا سعیدی

مجموعه «شخصیت های مانا» که به همت دفتر ادبیات انقلاب اسلامی حوزه تولید شده است، با هدف ارائه الگوهای موفق، به زندگی شخصیت های نیک نامی می پردازد که در عرصه های دانش، فرهنگ، سیاست و اجتماع در ایران معاصر زیسته و درگذشته اند.

در نگارش هر یک از این آثار، ابتدا پرونده های موجود در بایگانی فرهنگ ناموران معاصر ایران در اختیار نویسندگانی قرار گرفت که پیشینه ای در زندگی نامه نویسی داشته اند. این مجموعه که برای عموم مردم مخاطبان به ویژه جوانان و دانشگاهیان تهیه شده،برآیند احساس ضرورتی است که در پهنه ارائه آثار دقیق و مستند از زندگی افراد تاثیرگذار پدید آمده است.

این آثار از چند بخش زندگی نامه، خاطرات و فعالیت های اشخاص در حوزه های مرتبط تشکیل یافته است که تمامی آثار قرار است در 100 صفحه به رشته تحریر درآیند. قالب و ساختار آثار به گونه ای طراحی شده است تا علاوه بر جوانان که مخاطب اصلی این آثار هستند، خواندن آنها برای دیگران هم جذاب باشد. این برای نخستین بار است که زندگی نامه کامل و مدونی از شخصیت های برجسته با این قالب و ساختار به نگارش درمی آید.

فهرست

یادداشت مجموعهسالشمارمقدمهمعرفی، نقد و بررسی منابعفصل اول: دوران کودکی و تحصیلفصل دوم: فعالیت های علمی و فرهنگیفصل سوم: همکاری با جمعیت اتحادیه مسلمینفصل چهارم: استقلال پاکستان و اقبال لاهوریفصل پنجم: مسئلة فلسطین و الجزاریفصل ششم: آرا و نظر اتفصل هفتم: تألیف و ترجمهآثارمنابع و مأخذاسناد و تصاویر

کتاب دیجیتال

4,500 تومان

حجم : 940.9 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 144