× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

جشن از ما بهترون

ناشر : سوره مهر

تعداد صفحات نسخه چاپی : 140

رده بندی کنگره : ‏‫‭PIR۴۲۴۹‏‫‭/ج۴۶۸ ۱۳۹۵

رده بندی دیویی : ‏‫‭۸‮فا‬۳/۶۲۰۸

شماره کتابشناسی ملی : 4022746

شابک : ‏‫‭978-600-03-0280-1‬‬

سال نشر : 1395

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید و iOS) قابل استفاده است.

معرفی کتاب جشن از ما بهترون

روزهای انقلاب را خیلی ها به چشم دیدند و درک کردند. روزهای پر از دلهره، شور و ایمان. روزهایی که هر کس به دیگری امید می داد که «امام می آید، شاه می رود. صبر داشته باش.»
آن روزها خیلی ها نبودند. یا هنوز به دنیا نیامده بودند و یا آن قدر کودک بودند که چیزی به خاطرشان نمانده.
آن ها که بودند و با گوشت و خون عظمت آن روزها را لمس کردند، چنان با شور و هیجان گفتند و نشان دادند که آن ها که ندیده بودند، فقط از راه شنیده ها، حس کردند دیدند و دل دادند به آن روزها.
این مجموعه حاصل عشق و احساس کسانی ست که انقلاب را درک کردند و بزرگی اش را فهمیدند؛ چه از راه دیدن و چه شنیدن. و تلاش کردند که از راه پر شرف هنر عظمت آن را به دیگران بنمایانند.
این نهال سبز کشته را پنج سال آبیار ی و مراقبت کرده ایم، از خدای بزرگ سپاسگزاریم که با همیاری و همدلی دوستان کارشناس و داور کار به انجام رسید و جشنواره پنجم هم به ثمر نشست.
این مجموعه بهترین داستان های کوتاه نوجوان دورة پنجم است که تقدیم حضورتان می گردد.
انتقادات و پیشنهادهایتان در بر گزاری جشنواره های آتی راه گشای ما خواهد بود.

فهرست

مقدمهجشن از ما بهتران /سید عذرا موسویفرح تو اون کادیلاک /صنم فاضلهمه با هم /مهین سمواتیپنهان شده /مریم فریدیسایه ترس /رفیع افتخار فرار به جلو!آزادی /رفیع افتخارآقای پ /سید وحید حسینیوسائل اضافی /سید مهرداد موسویانکوچه گرم بود /حسین موسویبیا از حمید، حرفی نزنیم /مرضیه فعله گرییک اتاق ساده /مریم سادات ذکریایی

کتاب دیجیتال

4,000 تومان

حجم : 510.7 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 86