× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

جشن از ما بهترون

ناشر : سوره مهر

صفحات کتاب : 140

کنگره : ‏‫‭PIR۴۲۴۹‏‫‭/ج۴۶۸ ۱۳۹۵

دیویی : ‏‫‭۸‮فا‬۳/۶۲۰۸

کتابشناسی ملی : 4022746

شابک : ‏‫‭978-600-03-0280-1‬‬

سال نشر : 1395

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.
دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب جشن از ما بهترون

روزهای انقلاب را خیلی ها به چشم دیدند و درک کردند. روزهای پر از دلهره، شور و ایمان. روزهایی که هر کس به دیگری امید می داد که «امام می آید، شاه می رود. صبر داشته باش.»
آن روزها خیلی ها نبودند. یا هنوز به دنیا نیامده بودند و یا آن قدر کودک بودند که چیزی به خاطرشان نمانده.
آن ها که بودند و با گوشت و خون عظمت آن روزها را لمس کردند، چنان با شور و هیجان گفتند و نشان دادند که آن ها که ندیده بودند، فقط از راه شنیده ها، حس کردند دیدند و دل دادند به آن روزها.
این مجموعه حاصل عشق و احساس کسانی ست که انقلاب را درک کردند و بزرگی اش را فهمیدند؛ چه از راه دیدن و چه شنیدن. و تلاش کردند که از راه پر شرف هنر عظمت آن را به دیگران بنمایانند.
این نهال سبز کشته را پنج سال آبیار ی و مراقبت کرده ایم، از خدای بزرگ سپاسگزاریم که با همیاری و همدلی دوستان کارشناس و داور کار به انجام رسید و جشنواره پنجم هم به ثمر نشست.
این مجموعه بهترین داستان های کوتاه نوجوان دورة پنجم است که تقدیم حضورتان می گردد.
انتقادات و پیشنهادهایتان در بر گزاری جشنواره های آتی راه گشای ما خواهد بود.

فهرست

مقدمهجشن از ما بهتران /سید عذرا موسویفرح تو اون کادیلاک /صنم فاضلهمه با هم /مهین سمواتیپنهان شده /مریم فریدیسایه ترس /رفیع افتخار فرار به جلو!آزادی /رفیع افتخارآقای پ /سید وحید حسینیوسائل اضافی /سید مهرداد موسویانکوچه گرم بود /حسین موسویبیا از حمید، حرفی نزنیم /مرضیه فعله گرییک اتاق ساده /مریم سادات ذکریایی

کتاب دیجیتال

4,000 تومان

حجم : 510.7 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 86