× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

تی لم (بخش اول)

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

گوینده: نورالدین جوادیان

مجموعه اثر : تی لم

صفحات کتاب : 303

کنگره : PIR7953‭‬ ‭/م957‫‬‭ت9 1394

دیویی : ‭8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 4016261

شابک : 978-600-03-0219-1

سال نشر : 1394

شابک دیجیتال : 978-600-03-2646-3

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب تی لم (بخش اول)

این کتاب گویا در 5 بخش عرضه شده است.

رمان «تی لِم» نوشته میثم امیری درباره زندگی یک جوان دانشجوی عدالت خواه در در مقطع زمانی سال 48 است که توسط سوره مهر بعنوان روز دانشجو به علاقه مندان کتاب معرفی می شود.

بیشتر رویدادهای این داستان در سال ۴۸ رخ می دهد، در واقع ۱۶ آذر سال ۴۸ مبدأ اتفاقی در این داستان می شود و مابقی آن با برگشت به عقب و شکل گیری شخصیت راوی در دانشگاه تهران روایت شده است.

به گفته نویسنده در رمان سعی کرده تصویری درست از اولین تجربه جدی کشور در دفاع از استقلال و ملی کردن صنعت نفت را به نمایش بگذارد.

داستان درباره زندگی یک جوان دانشجوی عدالت خواه است و از دوره تولد او در سال ۲۹ تا مرگ او را که در همان دوران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی رخ می دهد را در برمی گیرد. این کتاب درباره سال های رشد و نمو جوانی به نام کیومرث است که در سال 1329 در استان سوادکوه روستای تیلم متولد می شود.

آغاز کتاب اینگونه آمده است: 16 آذرهای دانشگاه تهران، هر سال، از سال پیش سوزناک تر است؛ مانند داغی که سرد نمی شود؛ ژرف می شود؛ مانند زخم دست قنبر که با گذر زمان، پینه می شود؛ مانند گره پیشانی انسان که سال به سال چروک تر می شود. مانند است به چیزی که می ماند. تازه سوزناک تر هم می ماند؛ مانند آتش. هر کس برای آتش به اندازه انرژی تره خُرد کند، می فهمد که آتش از بین نمی رود.

گفتنی است از «تی لم» به عنوان اثر برگزیده در هفتمین دوره جشنواره داستان انقلاب تجلیل بعمل آمد.

فهرست

.

کتاب صوتی

رایگان

حجم : 77.6 مگا بایت

مدت زمان : 135 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1