× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

نقطه ته خط

مجموعه طنز مهرداد صدقی با مقدمه ای از رویا صدر

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

صفحات کتاب : 121

کنگره : ‫PIR8131‭‬ ‭/د7154‫‬‮‭ن7 1390

دیویی : ‫‭8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 2298097

شابک : 978-600-175-130-1

سال نشر : 1390

شابک دیجیتال : 978-600-03-1429-3

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب نقطه ته خط

این اثر گزیده طنز‌هایی است که در نشریه‌های گل‌آقا، هفته‌نامه سلامت و سپید منتشر شده است. نویسنده سعی کرده است مطالبی را در این کتاب بگنجاند که با مرور زمان هیچ‌گاه غبار کهنه‌گی بر آن ننشسته و تازگی خود را همواره برای مخاطب هر دوران داشته باشد.
یک کتاب جمع‌ و جور، اما به شدت خواندنی. کسی که کتاب را دست بگیرد، اطمینان داشته باشد که زمینش نخواهد گذاشت. بالاخره گوشه‌ای از کتاب، حکایتی، جمله‌ای یا متن کوتاهی می‌تواند نظرش را جلب کند. مهرداد صدقی برای آنان که اهل ورزش‌اند، آنها که در هنر دستی دارند یا آنها که دنبال حرف‌های خاله‌زنکی هستند، به قدر کافی مطلب دارد. خیالتان تخت باشد!
مطالب این کتاب، هرکدام در جایی و گوشه‌ای جایزه‌هایی به خودشان اختصاص داده‌اند. صدقی در هفت جشنواره‌ سراسری رتبه‌ اول، در دو جشنواره مقام دوم و در سه جشنواره مقام سوم را به دست آورده است که تقریباً مطالب ارائه ‌شده در این جشنواره‌ها همگی در کتاب «نقطه ته‌ خط» آورده شده است. البته بخشی هم طنزهایی است که در جشنواره‌ای مطرح نشده‌اند؛ منتها نویسنده سعی کرده متن‌هایی را انتخاب کند که تکراری نباشد. حالا شما باید کتاب را ورق بزنید و خودتان با عقل مبارک خودتان قضاوت کنید.
«نقطه ته خط» از گفتن لطیفه هم ابایی ندارد و در انتهای کتاب، این صدقی است که بسان یک جوکر قدرتمند، توان قلمی خود را در حوزه طنز به رخ می‌کشد و لطایفی پاکیزه قابل استفاده در هرگونه مجلسی را در قالب «وبلاگیات» به مخاطب عرضه می‌کند.

فهرست

آغازی بر یک آغازمقدمهپیوند مشترکروز فردروز زوجیک داستان آبکیدر یک شب اتفاق افتاد!عشق آبکی!کلپاسه سیاه چشمچرا فقط «آدم» باید کتابها را بخواند؟!ویروس کُشوننوبت عاشقی یا وقتی قلب گریپاژ می‌کند!حلوای اوره!گردابوقتی که خط، خط می خورَد!دود آتش برای اولین بار در چشم چه کسانی رفت؟اولین کارآفرین های تاریخ!تاریخچه سرویس بهداشتیسکه، از گذشته تا کنونتاریخچه جنگ تمدن هاتاریخچه ارتباطات جمعیتاریخچه مسکن درباره امتحان، تقلب و چند چیز دیگرتاریخچه ادبیات هجو با تکیه بر زندگینامه ابو مسعود زغالیتیترهای زرد در آیینه تاریخ( تاریخاتور!مهمترین سوالهای جهان سوم (یا چیزهایی که دانستنشان برای یک جهان سومی از نان شب هم واجب تر است):ای مار، دلم برای تو می سوزد!یک عاشقانه اکوسیستمی وبلاگیات:

کتاب الکترونیکی

17,700 تومان

حجم : 334.7 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 122