× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

دقیقا نیمه شب

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

صفحات کتاب : 656

کنگره : PIR۸۰۰۳ ‭/ع۷۲۵۸‏‫‬‮‭د۷ ۱۳۹۶

دیویی : ‏‫‭۸‮فا‬۳/۶۲

کتابشناسی ملی : ۵۰۱۵۱۷۱

شابک : ‏‫‬‮‭978-600-03-1781-2‬‬

سال نشر : 1396

شابک دیجیتال : 978-600-03-2738-5

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب دقیقا نیمه شب

« می خواهم خودکشی کنم. کمک می کنی؟»

صادق پیامک ناشناس را چند بار می خواند و فکری می شود که چه کسی این وقت شب دارد سر به سرش می گذارد. ساعت گوشی اش که نوکیای دوصفر یازده با سیمکارت کد دو است، 00:00 را نشان می دهد.

تماس رأس ساعت صفر.
ناشناس تماس گرفت و بعد از شنیدن صدای او قطع کرد و بعد این پیامک را فرستاد.
کی می تونه باشه؟

آخرین فیش را می خواند:« ریچارد کاتم کارشناس ارشد مسائل ایران در سازمان سیا: هر مقاله ای که می نوشتم به سرعت در مطبوعات روز بعد ایران چاپ می شد.»
بیچاره دکتر مصدق!

فیش ها را دسته می کند و از پشت میز که... مورموش می شود. پایش را پس می کشد که می خورد به پایه صندلی. خم می شود و زیر میز را می جورد. سوسک کوچکی گوشه پایه میز کامپیوتر کز کرده است. تهدیدش می کند:« به به! چشمم روشن! کارتون به جایی رسیده که می آیین توی اتاق خواب من؟ همین جا باش تا خدمتت برسم.»

می رود آشپزخانه. بوی گند می زند زیر دماغش. زود جارو و خاک انداز را بر می دارد و بر می گردد. سوسک سر جایش نیست. کجا رفته؟ زیر تخت خواب را نگاه می کند. به هم ریخته و قاراشمیش است.

فهرست

فصل1 : الو...فصل2: زیر درخت گل ابریشمفصل3: اینجا هیچکس اسم واقعی ش را نمی گویدفصل4: مناظره؟فصل5: همه با هم سبزِ دل انگیزفصل6: از سمت راست حرکت کنیدفصل7: انبوه سیب زمینی خورهافصل8: مایل به خاکستریفصل9: پیاده روی روی ابرهافصل10: این خیابان تب داردفصل11: چه برگهای کدری دارند این چنارهای تهران!فصل12: به گزارش خبرنگار ما از خیابان آزادی...فصل13: به گفته یک مقام آگاه که نخواست نامش فاش شودفصل14: دقیقاً رویِ خطِ سفیدِ ممتدفصل15: هنوز از سرنوشت من اطلاعی در دست نیستفصل16: به پیش بینی هواشناسی هوای تهران امروز...فصل17: اینجا کلیک کنیدفصل18: عاشقی در ساعت صفرفصل19: وقت کامل شدن ماه به پشت بام برآی!فصل20: همشهری آرش کمانگیرفصل21: ابرها در نیمه شمالی می بارندفصل22: کارآگاه بینجگرفصل23: تقاطع بی چراغفصل24: گوساله های بالدارفصل25: متولد ماه مهرفصل26: ضمیر متّصلفصل27: ضمیر منفصلفصل28: ازچشمهایت متشکرمفصل29: وقت نماز آفتابگردانفصل30: لطفاً بنویسید جنون آبادی

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

32,500 تومان

حجم : 2.1 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 375