× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

از جلو نظام

چگونه یک دانش آموز کاملا موفق باشیم؟

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

مجموعه اثر : مجموعه طنز نوجوان

دیویی : ‏‫‬‮‭۳۷۳/۳۰۲۸۱

کتابشناسی ملی : ۴۲۲۳۵۱۶

شابک : ‭ ‏‫‭978-600-03-0469-0‬

سال نشر : 1395

شابک دیجیتال : 978-600-03-2725-5

صفحات کتاب : 60

کنگره : ‏‫‬‮‭LB۱۰۴۹‏‫‭/ط۸‮الف‬۴ ۱۳۹۵

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب از جلو نظام

طنز قابلیت این را دارد که آموزش مستقیم را به آموزش غیرمستقیم تبدیل کند و به خوبی می تواند پیام و حق مطلب را در ذهن مخاطب تثبیت کند و با توجه به اینکه نوجوانان از ذهنی آماده در زمینه فراگیری مطالب برخوردارند، می توان تاثیرگذاری این گونه کتاب ها را خیلی مثبت و زیاد دانست.

گفتنی است، این مجموعه 10 جلدی شامل کتاب هایی برای گروه سنی نوجوان است و به قلم شش نویسنده به رشته تحریر درآمده که انتشارات سوره مهر انتشار آن را به عهده داشته است.

عناوین این کتاب ها به این شرح است:
کامپیوتر یا رایانه، مساله چیست؟ (سعید طلایی)
تکنولوژیک یا فن آوریک، مساله چیست؟ (سعید طلایی)
از جلو نظام (سعید طلایی)
مادر ما، زمین (عبدالله مقدمی)
به زبان آدم (عبدالله مقدمی)
نیمای بابا و هفت دزد بک لایت (سید محمد صاحبی)
چیدال می دنی؟ (سیدمحمد صاحبی)
لطفا با پوست نخورید (حسام الدین مقامی کیا)
حتما قبول شوندگان (فاطمه فهیمی)
بفرمایید داخل، دم در بد است (حمیده سادات لطیفی)

به طور کلی این مجموعه سعی در انتقاد از رفتارهای نسل جدید در برخورد با تکنولوژی، فضاهای مجازی و معضل کتاب نخوانی داشته است نکته مهم در مورد این کتاب ها قیمت مناسب آن هاست؛ می توانید با قیمت های شش و هفت هزار تومان یکی از جلدهای این مجموعه را خریداری کنید و تا می توانید بخندید.

البته نکته مهم درباره این کتاب های طنز خالی نبودن آن ها از پیام های مهم است؛ چیزهایی که ما فراموش کرده ایم و این کتاب قصد یادآوری اش را برای نوجوانان دارد.

کتاب «از جلو نظام» که طرح جلد جالبی دارد و به پای حروف قدبلند آن پوتین های سربازی سوار است، درباره کلاس درس، مدرسه، معلم و زنگ تفریح طنزپردازی کرده است. نکته مهم درباره این کتاب، شعرهای طنزی است که درباره هر موضوع در آن گنجانده شده است. به عنوان مثال در قالب شعری با مطلع «از ریاضی من به شدت شاکی ام / چیست تابع؟ کیست مشتق؟ من کی ام» کلاس درس را به محلی برای خندیدن تبدیل کرده است.

گزیده کتاب
اگر دانش آموزی را دیدید که در طول زنگ تفریح در صف بوفه مدرسه ایستاده است و آخر سر هم نوبت به او نمی رسد، بدانید و آگاه باشید که احتمالا در آینده کارمند می شود و تا آخر ماه برای دریافت حقوق صبر می کند، اما حقوقش را واریز نمی کنند.
اگر در صف از نفر جلویی پیشی گرفت و به هر شیوه ممکن توانست از بوفه خرید کند، در آینده میوه فروش خواهد شد و سه دهانه مغازه در تره بار خواهد داشت.
اگر چیپس خرید، در آینده سرطان خواهد گرفت و
اگر شیر کاکائو کیک خرید، در صد و پنجاه سالگی به مرگ طبیعی می میرد.

فهرست

مدرسه چیست، دانش آموز کیستسرویس مدرسهمراسم صبحگاهیمعلم کیست و چه می کندمیز و نیمکت بخت برگشتههمکلاسی و انواع و اقسام آنزنگ تفریحبوفه مدرسهدستشویی مدرسهدفتر مدرسهامور فوق برنامهبابای مدرسه و درب خروجیو در نهایت

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

7,800 تومان

حجم : 451.0 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 64