× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

شب ایوب

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

گوینده: مسعود فروتن

صفحات کتاب : 109

کنگره : ‫PIR۸۱۵۲‭‬‭ /ف۲۲‏‫‬‭ش۲۳ ۱۳۹۱

دیویی : ۸‮فا‬۳/۶۲

کتابشناسی ملی : ۲۹۱۴۰۸۴

شابک : 964-506-235-2‬

سال نشر : 1391

شابک دیجیتال : 978-600-03-2063-8

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب شب ایوب

معرفی کتاب شب ایوب

کتاب شب ایوب نوشته داوود غفارزادگان توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است. کتاب شب ایوب روایتگر لحظات زندگی یک جانباز نابینا است، گویای روزهایی که تصمیم می گیرد به جبهه برود و شرط ورود به این میدان عظیم را غلبه بر ترسی می داند که با مرگ مادر در رودخانه آغاز شده است. از این رو به رودخانه می زند، در کتاب شب ایوب، خاطرات وی قبل و پس از جنگ توسط او بیان می شود. 

مهمترین ویژگی فکری داستان شب ایوب، نگاه امیدوارانه به تلخی ها ی جنگ و پرهیز از سیاه نمایی و ناامیدی است که تمام ساختار داستان و اجزاء آن در خدمت القای آن به کار گرفته شده اند.

درباره نویسنده کتاب شب ایوب

داوود غفارزادگان متولد ۱۳۳۸ اردبیل- داستان‌نویس ایرانی است. بیش از سه دهه داستان‌هایی با موضوعات متنوع و برای مخاطبان متنوع نوشته‌است. وی یکی از مؤثرترین نویسندگان در عرصه ادبیات کودک و نوجوان است. غفارزادگان یکی از بهترین داستان نویسان ادبیات کودک و نوجوان در دو دهه بعد از انقلاب شناخته شده که در داستان شب ایوب به شیوه خلاقانه ای چهره جنگ را ترسیم نموده است. نشان طلایی از جشنوارهٔ بزرگ برگزیدگان ادبیات کودک ونوجوان (انجمن نویسندگان کودک ونوجوان)به عنوان یکی از بهترین داستان نویسان دو دهه از جمله جوایز اوست.

گزیده کتاب شب ایوب

آمده بودیم به شهر شما، تهران. هنوز می دیدم. اصلا کسی نگفته بود که کار به اینجا می کشد. نه ماه طول کشید تا تاریکی مطلق. از درد دیگری آمده بودیم آنجا. کدام بیمارستان حواسم نیست. دکتر، نرمی انگشتش را گذاشته بود روی شاهرگ گردنم و می گشت ... وقتی ایستاد، گفت: همین جاست! چیزی زیر پوستم دل دل می زد. گفت به چه درشتی! ...

کتاب الکترونیکی

11,700 تومان

حجم : 460.9 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 109

صوتی

12,000 تومان

حجم : 216.9 مگا بایت

مدت زمان : 236 دقیقه