× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

پوتین های مریم

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

صفحات کتاب : 118

کتابشناسی ملی : ۲۹۱۸۶۹۷

سال نشر : 1391

شابک دیجیتال : 978-600-03-1540-5

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب پوتین های مریم

کتاب حاضر، خاطرات یکی از زنان خرمشهری(مریم امجدی) از ایام جنگ ‏ایران و عراق است. راوی که دوران نوجوانی و جوانی‏ اش مصادف باروزهای جنگ بوده، پس از انقلاب ضمن تحصیل در دبیرستان به‏ عضویت حزب جمهوری اسلامی، جهاد سازندگی و بسیج‏ مستضعفین خرمشهر درآمده و دوره‏ های امدادگری و فنون نظامی راآموزش می‏بیند. با شروع تهاجم عراق به خرمشهر، او در مشاغل‏ مختلف چون امدادرسانی در بیمارستان دکتر مصدق، نگهداری ازانبار مهمات مسجد جامع خرمشهر خدمت می‏کند و در این مدت‏ گاهی نیز به خط مقدم جبهه می‏رود.
راوی در این کتاب به نقل خاطراتی از شروع جنگ ایران و عراق واشغال خرمشهر تا زمان آزادسازی آن (1361/3/3) می‏پردازد.
خاطراتی از دوران کودکی/ فعالیت گروه خلق عرب در خرمشهر/فعالیت راوی در بخش عمران جهادسازندگی و امدادرسانی به مردم ‏روستاهای اطراف خرمشهر همچون روستای «عباره»/ درگیری های ‏سیاسی با مجاهدین خلق (منافقین) در دبیرستان/ صحنه‏های‏دلخراشی از شهادت مردم خرمشهر/ نفوذ منافقین در میان نیروهای‏ سپاه/ ملاقات با دکتر چمران در خصوص یک منافق زن/ خاطراتی ‏از آشنایی با یکی از نیروهای سپاه و ازدواج با وی/ خاطراتی ازمجروحان عملیات شکست حصر آبادان/ فعالیت در بخش تعاون‏ سپاه/ شهادت محمد جهان‏ آرا/ بازدید از خرمشهر، پس از آزادی آن‏ از دیگر مواردی است که محتوای خاطرات را دربرمی‏گیرد.

فهرست

اشاره اسناد

کتاب الکترونیکی

4,000 3,000 تومان

حجم : 8.5 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 162

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر