× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

پیاده آمده بودم

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

صفحات کتاب : 59

شابک دیجیتال : 978-600-03-1542-9

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب پیاده آمده بودم

اشعار این مجموعه، فریادهای صادقانه ای است که مظلومیت یک ملت (ملت قهرمان افغانستان) را می سرایند. اندوه غربت، درد و رنج آوارگی و تبعید ... و خشمی مقدس مضامینی است که در این مجموعه موج می زند.

با این همه، این اندوه، تنها در مرزهای اندوه یک ملت و مظلومیت یک سرزمین متوقف نمی شود و تا ژرفنای مظلومیت یک عقیدة راستین، یک ایمان و یک مکتب، در گسترة تاریخ خون بار گسترش می یابد.

قطعات این مجموعه، کارهایی از سال 1367 به بعد است و بر حسب تاریخ مرتب شده. غیر از قالب قطعه، قصیده و مثنوی هایی زیبا و دلنشین از این شاعر بلندآوازه در این مجموعه گردآوری شده است.

فهرست

سخن ناشر در چاپ نخست یادداشت سراینده در چاپ اول سقفهای بی دیوار برگردید...تبعیدیان سفر اهل بیت بهار در سوگ آینه روستا هفتاد و دو تیغ دزد تا دورترین ستاره اُحُد (1) قاتل گلفروش رابطه تردید آمد و رفت ...دارکوب چلچراغ خیالی روایت آواره روز آخر انتظار پرنده ها مخالف اُحُد (2) ابوذر مسافر بازگشت پس از او از دهان تفنگ نابسامانی کمانگیر

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

12,500 تومان

حجم : 218.2 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 59