0 امتیاز
0 نفر

بنگ و بنگ و بنگ شکار زرنگ

نوع اثر : کتاب

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

گوینده : نسرین کوچک خوانی , مسعود نور پیشه , مرتضی صحرانورد , ساسان وطن پور

مجموعه اثر : قصه نمایش کودکان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 32

رده بندی دیویی : ‏‫‭۸‮فا‬۲‏‫‬‭م۱۹۳ب ۱۳۹۲

شماره کتابشناسی ملی : ۳۳۲۸۲۸۹

شابک : ‭978-600-175-626-9

سال نشر : 1392

شابک دیجیتال : 978-600-03-2674-6

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

دریافت این اثر

کتاب صوتی 2,500 تومان

خلاصه اثر

داستان «بنگ و بنگ و بنگ شکار زرنگ» یک نمایشنامه کودکانه به زبان شعر درباره دوستی و خوبی های آن است.

در این داستان چهار حیوان، کلاغ، موش، لاک پشت و آهو که همگی با هم دوست هستند، به خوبی و خوشی در جنگلی کنار هم زندگی می کنند. یک روز که مثل همیشه می خواهند دور هم جمع شوند و خاطره تعریف کنند، آهو را در جمعشان نمی بینند و بعد از گشتن زیاد لای بوته ها و درخت ها، متوجه می شوند که آهو در تله یک شکارچی افتاده است.

دوستان آهو فوراً دست به کار می شوند و با کمک هم آهو را از دام، آزاد می کنند اما در همین حین، لاک پشت هم که خیلی آهسته راه می رود، شکارِ شکارچی می شود ولی دومرتبه بقیه حیوانات به کمک هم، او را نیز آزاد می کنند. این داستان به کودک انجام کارهای جمعی را توصیه می کند و ضمن این کارها، او یاد می گیرد که برای حفظ دوستی هایش باید از خود اراده نشان دهد و دوستانش را در وقت نیاز، تنها نگذارد و به آن ها کمک کند.

مهری ماهوتی همچنین در قصه «بنگ و بنگ و بنگ شکار زرنگ»، کودکان را در موقعیت هایی قرار داده که از بیرونِ جمع های دوستانه شان، با خطراتی رو به رو می شوند و انگیزه رهایی از این خطرات را در آن ها تحریک می کند.

کتاب صوتی

2,500 تومان

حجم : 8.7 مگا بایت

طول صدا : 12 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان سوره مهر را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دانلود نسخه اندروید