× public_lbl_my_posts آثار من shop_lbl_channels public_lbl_profile_dropdown_edit خروج از حساب کاربری

ناگفته های جنگ

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

صفحات کتاب : 384

شابک دیجیتال : 978-600-03-1407-1

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.
دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب ناگفته های جنگ

این کتاب درباره خاطرات شهید علی صیاد شیرازی در زمان جنگ تحمیلی است که شامل فعالیت‏ ها و اقدامات درخشان وی در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی و در زمان جنگ تحمیلی می‏ باشد که به عنوان فرمانده عملیات‏ های مختلف در زمان جنگ نقش خود را به خوبی ایفا می کند.

دهقان در 26 گفتار، خاطرات سپهبد شهید علی صیاد شیرازی را به همراه عکس هایی از عملیات هایی که او در آن ها شرکت داشته به رشته تحریر درآورده است .

قلم دهقان در این کتاب توانسته روایتی جذاب از گفتارهای شهید صیاد شیرازی را ارائه کند، تا آنجا که چنانچه مخاطب مطلع نباشد که آنچه که می خواند گفتارهای یک فرمانده جنگی است خود را در برابر یک اثر داستانی می یابد تا مخاطب تعدادی گفتار که حالا مکتوب شده است.

نکاتی که شهید صیاد شیرازی در این گفتارها بیان می کند مواردی است که تا پیش از انتشار در این کتاب گفته نشده و یا کمتر گفته شده است و این موضوع دلیلی شده برای اینکه کتاب عنوان «ناگفته های جنگ» را به خود بگیرد.

گفتنی است این کتاب در پنجمین دوره جشنواره دفاع مقدس رتبه دوم آثار برگزیده را کسب کرده است.

فهرست

اشارهگفتار نخستگفتار دومگفتار سومگفتار چهارمگفتار پنجمگفتار ششمگفتار هفتمگفتار هشتمگفتار نهمگفتار دهمگفتار یازدهمگفتار دوازدهمگفتار سیزدهمگفتار چهاردهمگفتار پانزدهمگفتار شانزدهمگفتار هفدهمگفتار هجدهمگفتار نوزدهمگفتار بیستمگفتار بیست و یکمگفتار بیست و دومگفتار بیست و سومگفتار بیست و چهارمگفتار بیست و پنجمگفتار بیست و ششم

برچسب ها

کتاب دیجیتال

6,000 تومان

حجم : 1.2 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 384